35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie

Nasz udział w Dniach Kultury Chrześcijańskiej w Szubinie

włącz .

W ramach XVIII. Dni Kultury Chrześcijańskiej 13 września w Szubińskim Domu Kultury odbył się V Przegląd Piosenki Religijnej. W  prezentacjach udział wzięły dzieci i młodzież z Gmin Szubin i Kcynia. Oceniani byli w czterech kategoriach: soliści młodsi (klasy 0-III), soliści starsi (klasy IV – szkoły średnie), duety i zespoły. Wykonawców oceniało jury w składzie: prof. Elżbieta Szubertowska, Anna Wojtas i Karol Komasiński . W grupie –gimnazjalnej pierwsze miejsce przypadło Klaudii Kowalskiej i Zofii Krzyżanowskiej (ZS Kcynia(. Drugie miejsce zajęła Oliwia Tworek (Gimnazjum w Kowalewie), a trzecie – Aleksandra Adamowska (ZSS Szubin). W grupie ponadgimnazjalnej , pierwsze miejsce przyznano Natalii Madzińskiej (ZSO Kcynia), drugie Maciejowi Sytek (ZSO Kcynia), a na trzeciej pozycji znalazł się Konrad Jankowski (ZSS Szubin).

Gratulacje dla wszystkich, a szczególne  podziękowania dla organizatorów, Akcji Katolickiej w Szubinie.

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie