35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

włącz .

 

"To klops. Już po wakacjach! I lato już za nami. Nie można go zatrzymać tęsknotą, ani łzami… Znów budzik – stary zrzęda –obudzi was o świcie, tornistry i plecaki książkami wypełnicie..."

1 września powitaliśmy nowy rok szkolny 2016/2017. W czasie uroczystego apelu pani dyrektor Kinga Ciszewska serdecznie przywitała wszystkich przybyłych uczniów, rodziców, opiekunów i nauczycieli. Poprosiła nas byśmy pamiętali o tym, że dobre, miłe i fajne rzeczy przydarzają się nam nie tylko w czasie wakacji, ale także mogą nas spotkać podczas roku szkolnego, tu, w naszej szkole. Pani dyrektor przedstawiła wychowawców poszczególnych klas i życzyła nam samych radosnych chwil. 

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie